ساخت کابین فلزی جایگاه سوخت بنزین و گاز

ساخت کابین فلزی جایگاه سوخت بنزین و گاز

ساخت سفارشی کابین و قطعات آهنی و استیل دیپسنسرهای بنزین و دیسپنسر گاز CNG که با خدمات ورقکاری قابل اجرا باشد.

 

💥شرایط  مختص محصولات تولیدی :

 مدت زمان طراحی و مدلسازی با نرم افزار Solidwork/Catia ، 10 روزکاری پس از عقد قرداد و دریافت وجه.

 مدت زمان نمونه سازی در صورت نیاز کارفرما 20 روزکاری پس از تایید نقشه نهایی.

✅ مدت زمان تولید 30 روزکاری پس از تایید نمونه نهایی

 شرایط پرداخت: 50-70% به عنوان پیش پرداخت اخذ (بسته به حجم مالی قرارداد) و مابقی هنگام تحویل کالا تسویه میگردد.

🔷 زمانهای مذکور متناسب با کارهای سطح متوسط میباشد. تعداد سفارش و پیچیدگی یا سهولت نمونه ارائه شده در زمان تولید تاثیرگذار میباشد.

 🔷 حداقل تعداد برای ساخت جعبه های سفارشی 10 دستگاه میباشد.

 

 💥 شرایط مختص نمونه سازی :

 مدت زمان طراحی و مدلسازی با نرم افزار Solidwork/Catia ، 10 روزکاری پس از عقد قرداد و دریافت کل مبلغ.

 مدت زمان ساخت یک نمونه 45 روزکاری پس از تایید نقشه نهایی.

 شرایط پرداخت: دریافت کل مبلغ در ابتدای کار.

🔷 قیمت هربار نمونه سازی (حدود 4 برابر قیمت اصلی کار)، باتوجه به هزینه های طراحی و سربار تولیدی محاسبه شده و به کارفرما اعلام میگردد.

🔷 برای جلوگیری از پرداخت هزینه نمونه سازی دوم و مازاد، از کارفرمایان عزیز خواهشمندیم کلیه قطعات و اصلاحات خود را به واحد طراحی ارائه نمایند.

🔷 چنانچه مغایرتی بین طرح تایید شده توسط طرفین و نمونه ساخته شده از جانب تولیدکننده صورت گیرد، تولیدکننده موظف به اصلاح آن میباشد.

🔷 در صورت عقد قرارداد طی مدت یک ماه از تاریخ تحویل نمونه، هزینه و تعداد نمونه به قیمت مابقی کالاها ثبت میشود و هزینه نمونه سازی که در ابتدا پرداخت گردیده، بعنوان بخشی از پیش پرداخت محاسبه میشود.

 

💥 شرایط عمومی :

🔻 جهت اطلاع از قیمت جعبه های سفارشی؛ ارائه نقشه اولیه، مدل یا عکس با ذکر ابعاد دقیق قطعات، جنس و ضخامت ورق مصرفی و طیف رنگ مورد نظر الزامی میباشد که توسط تیم طراحی و تولید بررسی و آنالیز شده و بصورت پیش فاکتور مکتوب اعلام میگردد.

🔻 با توجه به نوسانات قیمت مواد اولیه در بازار، در صورت تاخیر در ثبت سفارش نسبت به دریافت پیش فاکتور به روز اقدام فرمایید.

🔻 کارفرما موظف به تایید نمونه و کلیه کالاهای تولیدی در محل کارخانه/انبار اعلام شده توسط شرکت سهاپیمان، قبل از خروج میباشد. پس از خروج کالا از انبار این شرکت مسئولیتی نسبت به کالاهای خارج شده ندارد. (بدلیل عدم دسترسی و نظارت تولیدکننده و بروز صدمات احتمالی بعد از خروج کار)

🔻 کلیه هزینه های حمل و بارگیری از محل کارخانه/انبار به عهده کارفرما میباشد.

 

❗️ جهت دریافت پیش فاکتور، اطلاعات خود را از طریق تلگرام یا واتساپ به شماره 09331495513 یا ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدارسال نمایید و طی مدت 1-2 روزکاری قیمت اعلام میگردد. ❗️

Designed By Sohaa