سینی کابل گالوانیزه، آهن و استیل

سینی کابل گالوانیزه، آهن و استیل

سینی کابل (cable tray) جهت حفظ، امنیت، غیرقابل دسترس بودن و جداسازی کابلها از هم و جلوگیری از آسیب حیوانات موذی کاربرد دارد. با دو ورق فلزی گالوانیزه و آهن تولید میگردد که سینی کابل گالوانیزه با آبکاری گرم و ضدزنگ مناسب برای محیطهای بیرونی و مرطوب میباشد. سینی کابل آهنی بدلیل سهولت در فرمدهی و تنوع در اتصالات کاربرد زیادی دارد. سینی کابلهای استیل مناسب برای محیطهای اسیدی و شیمیایی.

مزایای سینی کابل:

✅ بادوام و مقاوم در برابر ضربه

✅ مناسب برای محیطهای outdoor و مرطوب

✅ تحمل وزن بالا

✅ دارای خمهای مناسب جهت حفاظت از کابل.

✅ عدم اشتعال قطعات

🔷 سینی کابل indoor از جنس گالوانیزه فابریک و سینی کابل outdoor از جنس گالوانیزه آبکاری شده میباشد.

🔷 عرض استاندارد 10، 15، 20، 25، 30، 40، 50، 60، 70، 80 و ... سانت میباشد. تعداد رابط و ساپورت/نگهدارنده متناسب با حجم کابل مورد استفاده و انتخاب عرض مناسب ارائه میگردد.

مثال: ضخامت ورق سینی کابل با عرض 15 تا 45 سانت حداقل 1.25 یا 1.5 میل میباشد. و ضخامت ورق سینی کابل با عرض 50 و 60 سانت حداقل 1.5 یا 2 میل به بالا میباشد.

سینی کابل توری (مش/مشبک): 

از جنس مفتول آهنی يا استيل که مناسب برای دیتاسنتر/اتاق سرور و محیطهایی که تحت دما و حرارت بیشتری هستند و کابل نیاز به هوارسانی دارند. قیمت این مدل از سینی کابلها گرانتر از سینی کابلهای ورقی گالوانیزه میباشد. 

زانو سینی کابل:

زانو سینی کابل عمودی (رایزری) : در مسیرها و تقاطعهای غيرهمسطح کاربرد دارد. دارای دو مدل داخلی و خارجی میباشد.

زانو سینی کابل افقی : در مسیرهای مختلف و برای تغییر آن از یک سطح به سطح دیگر کاربرد دارد. براي تغيير مسير و نيز در جايي كه كابل ها نياز به كاهش دارند از كاهنده سینی كابل استفاده میشود. این مدل از متعلقات پرمصرف سینی کابل میباشد.

 

نردبان كابل 

جهت مدیریت مسیر کابل و جداسازی کابلها از هم کاربرد دارد. جنس بدنه از گالوانیزه فابریک و گالوانیزه گرم آبکاری شده میباشد. طول 2 متر و 3 متر تولید میگردد. در موقعیتهایی که کابلهای نیاز به هوارسانی و خنک شدن داشته باشد، به جهت عبور هوا و مقاومت بالا از نردبان کابل استفاده میشود. نردبان کابل بصورت جوشی/پیچ و مهره ای و در عرض و ارتفاع مختلف ساخته میشود. چنانچه کابلها جدا از هم باشند، نردبان کابل با ریل بست چنگالی مونتاژ میشود و چنانچه کابلها بصورت فله باشد، با بست کمربندی بسته میشوند.

✅ قیمت و مقاومت کمتری نسبت به سینی کابل دارد.

✅  زمان ساخت و هوارسانی بیشتری نسبت به سینی کابل دارد.

✅ عرض استاندارد نردبان کابل 20، 30، 40 ، 50 ، 60 تا 100 سانت میباشد.

✅ پله نردبان کابل بصورت معمولی و چنگالی میباشد که پله چنگالی جهت ساپورت کردن بست چنگالی و مهار کردن کابل یا لوله کاربرد دارد.

Designed By Sohaa